Extra info van de haven commissie mbt te water laten

Beste varende lezer,

Op 20 maart is het zover, dan gaan onze bootjes te water. Omdat ten tijde van dit schrijven niet duidelijk is met welke Covid maatregelen we dan te maken hebben, gaan we er als Havencommissie vanuit dat de huidige maatregelen onverkort aangehouden moeten worden. Het belangrijkste is dat we afstand houden en dat groepsvorming wordt voorkomen. We gaan dus proberen in de week voorafgaande aan 20 maart alvast wat boten te water te laten. De eigenaren van de boten die hier voor in aanmerking komen zullen we persoonlijk benaderen.  We vragen u om op de aangegeven tijd in het hellingrooster aanwezig te zijn, bij u boot op uw beurt te wachten en als u bij de kraan bent even te helpen met het opruimen van de bok van uw voorganger. Ligt uw boot te water dan kunt u naar uw box. Helaas is het daarna niet mogelijk om gezellig te blijven helpen.

Blijf gezond en toch een mooie start van het vaarseizoen gewenst.

namens de Havencommissie,

Rene Lourens