Van de evenementencommissie

Hoewel corona de hele organisatie wat lastig maakt, hebben we toch maar vast wat dingen ondernomen. Zo zijn de havens voor de Pinkstertocht onder voorbehoud vastgelegd. Blok dus voor zekerheid het weekend van vrijdag 21 mei t/m maandag 24 mei in de agenda. Mocht de tocht door kunnen gaan, houd er dan rekening mee dat er waarschijnlijk niet voor eten gezorgd kan worden.
Ook de organisatie van het zomerfeest is door alles wat ingewikkeld. We houden alle ontwikkelingen in de gaten en wanneer er weer dingen mogen, zullen we gelijk in actie komen. Blok ook hiervoor voor de zekerheid in de agenda het weekend van vrijdag 25 t/m zondag 27 juni.
De communicatie zal verlopen via de HZV praat, de website of een nieuwsbrief.
We hopen iedereen snel weer te zien!
Groeten van de evenementencommissie