Rooster te water 2018

Klik hier voor een printbare versie van het rooster.

  Rooster te het water laten 2018
Kun je niet op het aangegeven tijdstip Neem dan contact op met Erwin Sikking  023-5583690 of mail naar HZV1922@gmail.com
  Zaterdag 10 maart
10.30uur Ton Goosen Norbert Albers Joost Nederkoorn Erwin Sikking Richard Sikking
  Joop Muller Eelco Rietbergen Frank Peetoom Marijke v/d Booren
  Zaterdag 17 maart
8.30 uur Herman v. Dalen Chris vd Meer Lars Piscaer Frank van Gool Jeroen le Belle
  Hans v. Leeuwen Martijn Kleintjes Chris Damen Frank Krom Mario Dör
Bart Wethmar Kevin v/d Ijssel Bart Blok Ronald Keuss John Vasen
10 uur Wim Hagenaar Bert de Veer Frank Vasen Folkert v/d Spek Jan v.Willigen
Eric Hoeboer Bouke v/d Booren Siryl van Poppel Bert Herk Theo Struijkenkamp
Fons Hoenderdos Edwin Mantje Michel Peetoom Joost Kok Marcel Meijering
Rene Lourens Renate Wickel Sven Lourens Vincent Kleintjes Geert Lycklama
11 uur Rutger Eichhorn Melvin Wickel Walle Romijn Hein Tol Romke Schrage
Jaap Wilschut Renate Wickel John van Gent Gijs Stegman Jan Willem Hagenaar
  Peter Miezenbeek Theo Kors ELly Meijer Herman Koelman Peter Hildering
  Gert Wim Winkler Wanda Nijbroek Swaen van Delft Paul Hagen Gerrit Elburg
12 uur Hans v.d. Hoogen Jan Slagter Rene Verburgh Mathieu Besteman Ton Schroen
  Ben van der Meij Gebr Nederkoorn  W Schmidt Martijn Voorn Coen Springelkamp
  Bjorn Peetoom Arnoud Winkler de Vries Jan van Lieshout Gijs Knipscheer
13 uur David Engel Mandy Lammerse Paul Mulder John Bartels E.Brouwer
  Robert Ekelschot Siert Wijnia Pim kramer Marco Zwagerman Bert Stevens
14 uur Geert Heilig Jeroen Pannekoek Erik Zwart Erik Pentenga
  Dinsdag 20 maart Alle Lasers,Splashes en Optimisten de loods uit,   verder gaan de Boten van de volgende  eigenaren loods uit
19 uur Corina Ponsen Jacques van der Meer Judith Piscaer Paul Hooftman Adri Duivenvoorden
  Guus Siebinga Loods in Robert van Heijst en Gerhard Stoel Te water Jasper Zwart
  Dinsdag 27 maart Boten de loods uit
19 uur Ditte Hunsche Ineke Roovers Henk Becker Robert Kuhne Peter van der Kamp
  Dinsdag 3 april
19 uur Gilles van der Bandt Frits de Reus Theo Boïng Gerard Nijssen
Zaterdag 7 april
9 uur Edo van Baaren Peter van Huis Guus Wiedemeijer Frank Voorn Fred Drenth
Hans Visser Hunsche Ria Struijkenkamp