Zeilen met De Gulden Leeuw op 1 juli a.s.

De Zeiltocht met de Gulden Leeuw op de Noordzee gaat door gebrek aan belangstelling helaas niet door,

De Gulden Leeuw is een Driemast Topzeilschoener uit 1937, lengte 70,36 mtr. breedte 8,60 mtr. De evenementencommissie heeft een optie om op 1 juli een dag te gaan zeilen met de Gulden Leeuw op de Noordzee. We vertrekken vanuit Scheveningen, en gaan direct de Noordzee op.
Het zal een bijzondere ervaring zijn om met dit geweldige schip te gaan zeilen, overrompeld te worden door de grootsheid van het schip.
De prijs van deze unieke ervaring is € 75,00 p.p. inclusief eten en drinken. Aangezien voor deze prijs minimaal 100 personen mee moeten varen heb ik ook gedacht om HZV en JVW te vragen of er belangstelling voor is. Wie belangstelling heeft om met de Gulden Leeuw mee te zeilen stuur dan een mail naar andrevannorden@gmail.com of naar evenementen@haarlemschejachtclub.nl
P.S. De zeilschepen van de Volvo Ocean Race liggen die dag in de haven van Scheveningen, een unieke gelegenheid om deze formule 1 schepen uit de zeilsport te bekijken van dichtbij.