6 uurs-race 18 juni a.s.

Ook dit jaar is er weer een 6 uurs race, het belooft weer een mooie wedstrijd te worden!
We starten met z’n allen en varen met allerlei boten rondjes, na elk rondje word er aangelegd en krijg je een nietje in je kaart. Het schip dat in 6 uur tijd de grootste afstand heeft afgelegd is de winnaar van de race. Uiteraard wordt de gezeilde afstand gecorrigeerd met een handicapfactor die per type schip wordt vastgesteld. Tijdens de race is het toegestaan om van bemanning te wisselen, zodat er altijd een frisse bemanning aan boord kan zijn. Na de finish kunnen we genieten van een heerlijke welverdiende Chinese maaltijd. We starten om 12:00 en 18:00 is de eindtijd. Voor de kinderen in de optimist is de starttijd 14:00 en de eindtijd 18:00. Voor de kinderen zullen we wat leuks regelen. Je kan je inschrijven via de HJC site of door een mail te sturen aan fleurfinnema@hotmail.com!