Vaarweginformatie opvragen voor b.v de Staande Mast Route (of andere route)

KNWVHet vaarseizoen 2016 staat weer voor de deur. We weten allemaal dat de blauwe infrastructuur met vaarwegen, bruggen en sluizen in heel Nederland gevoelig is voor werkzaamheden en incidenten die stremmingen kunnen veroorzaken. Voor wie het plan heeft om met de boot ander vaarwater op te zoeken is het raadzaam de route daarnaartoe en terug vooraf goed te plannen. Een belangrijke bron van informatie daarbij zijn de scheepvaartberichten. Scheepvaartberichten geven altijd de meest actuele stand van zaken dit in tegenstelling tot vele goed bedoelde andere bronnen die helaas niet altijd up-to-date zijn.

In het document van Herman v.d. Steen wordt uitgelegd hoe u informatie van mogelijke stremmingen of vertragingen voor uw route kunt opvragen.